vztek
napsala Štěpánka | 14. 7. 2016

Jít na golf z lásky je ten nejlepší způsob, jak zjistit, co je váš milý (milá) golfista zač a nejlepší cesta k tomu, jak začít s golfem sám.  

Protože nejpozději na čtvrté jamce se odhalí pravý charakter a povaha vašeho vyvoleného. V běžném životě se skutečný stav věcí některým ukáže až po měsících. 

Může se stát milé dámy, že ten charismatický, pečlivě upravený a výřečný chlapík už po třetí zkažené ráně bude zuřivě okopávat svůj bag a sprostě nadávat na poryvy větru a slunce, co mu svítí do očí. Dejte pozor, aby to později ve společném životě nebyl člověk neschopný unést své chyby a vy osobně se mu nestala tím špatným poryvem větru a zákeřným sluncem v očích. 

Může se stát pánové, že slečna, kterou doprovázíte, má krásné štíhlé nohy a umí barevně sladit oblečení, ale když její míček dopadne do bunkeru, pak se děvče zdráhá vůbec dovnitř sestoupit, protože písek je moc, ale opravdu moc špatný na pleť. A když se jí nepodaří ani na třetí pokus míček z bunkeru vyhrát a má boty plné písku a ten písek má i za tričkem a ve vlasech, objeví se první hysterická slza. Potom pozor pánové, aby se takovým bunkerem nestala i vaše případná společná domácnost. 

Může se ale taky stát, že chlapík, se kterým jste vyrazila na golf, flákne první ranou míč do vody, hodí si před ní nový míč na zem a flákne ho do té samé vody znovu. Třetí míč horko těžko dostane až na green a tam se bude trápit čtyřmi pokusy dotlačit míček do jamky. Když i po tomhle všem se ten chlapík šibalsky zasměje, přestože mu slunce svítí do očí, a řekne: „Teda to byl výkon!“ Můžete vytušit, že tohoto muže nerozhodí prasklá pneumatika na dálnici v dešti a 2 stupních nad nulou, ani to, že se vám jednoho dne nepodaří společně zakoupené auto zaparkovat úplně bezbolestně.

P.S. pro nezadané: Začněte si s golfistou a do čtvrté jamky máte jasno.

Zajímá vás, co si povídají dvě golfistky, když se sejdou ve městě v kavárně?

Tak zas příští čtvrtek 🙂

 

 

 

Komentáře

S čím se musíte smířit, když žijete s golfistou. – ŠTĚPÁNKY

[…] A proto, přijde-li vám golfista do cesty a zdá-li se, že o vás jeví zájem, ujistěte se, že uvedené situace zvládnete s úsměvem a bez duševní újmy. Pak teprve si s tím holomkem něco začněte a co nejrychleji s ním jděte na golf, protože nejpozději na čtvrté jamce poznáte, co je to zač. (viz. článek „Jít na golf z lásky„) […]

Zář 06.2016 | 09:31 am

Štěpánka

Jinak ze zkušenosti se to napsat nedá Markéto 🙂
A děkuju, že se tu tak bavíte 🙂

Čvc 28.2016 | 06:43 pm

Markéta Lipšanska

Výborné,pravdivé a odzkoušené😂😂👍🏼💪🏼⛳️

Čvc 28.2016 | 06:41 pm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.