obsah bagu m.
napsala Štěpánka | 27. 7. 2016

1. V takovou chvíli se objeví dávno zapomenutá trika a hromada dalšího šatstva, ponožek a čepic, se kterými jste se už dávno rozloučili, jako se ztracenými.

2. My golfisti, co máme špatné držení hole, schválně všechno svádíme na špatné rukavice a tak máme v bagu minimálně dvoje nové, kdyby to s těmi stávajícími už fakt nešlo.

3. Týčka jsou v lepším případě v malé kapsičce, ale bývají nasypané prakticky všude. Používají se na odpalištích při prvním odpalu, ale týčkem je též možné drbat se ve vlasech, šťourat se v uchu a ve vypjatých situacích ho nervózně okusovat.

obsah bagu

4. Tužky jsou podobný případ jako týčka. Tužku dostanete při každé hře, abyste mohli zapisovat své skóre. A podle herních výsledků jsou vaše tužky okousané buď jen na koncích, nebo po celé délce až na tuhu. Já už jich několik defacto snědla.

5. Je třeba dodržovat pitný režim, a je na zvážení každého, jaký poměr vody a koňaku zvolí.

6. Dámy se s míčky moc netahají a spoléhají na pány. Ti totiž pálí velmi divoce a mívají v bagu obrovská množství míčků.

7. Drátěný kartáček na čištění holí, který někteří neradi používají, protože „sedře z holí štěstí ve hře“ a já ho nenávidím, protože se spolehlivě vždy zaplete mezi oblečení v bagu a vytahá oka na svetřících.

8. Ručník na hole tolik nestírá hráčské štěstí, ale zapomenutý uvnitř bagu pekelně smrdí, asi jako silážní jáma.

9. Opalovací krémy, antiperspiranty a pomádu na rty asi z pánském bagu moc často nevyklepete, ale přijdou chvíle, kdy i pánové mají spálené holeně a větrem okoralé rty….. pak se začne šmejdit v holčičím bagu.

10. Každý, kdo vyrazil na hřiště v nových golfových botách, má už navždy v bagu náplasti a Ibalgin. Protože Ibalgin, ten růžovej kámoš zabere úplně na všechno.

11. Hodinky na měření vzdálenosti k jamce jsou v mém případě darem z nebes, protože nemám prakticky žádnou bližší představu o tom, kolik je 20 cm, natož 70 metrů. Nesmím je ovšem zapomenout před hrou nabít. V opačném případě neukazují vůbec nic.

12. V neposlední řadě vypadnou různé bonbónky, energetické tyčinky, papírky od tyčinek a někdy taky shnilé banány…. A do toho sáhnout bych vám nepřála.

 

Hádám, že útroy bagů skrývají ještě další předměty a někdy i bizardnosti….. Ostatně, já jsem vám taky nevyfotila úplně všechno 🙂

 

Tak zas příště…….což bude od teď v úterý 🙂

 

Komentáře

Zabalit a vyrazit… – ŠTĚPÁNKY

[…] Do bagu je taky dobré přihodit takové množství míčků, jaké je bag schopný pojmout a překontrolovat, aby obsahoval (mimo holí samozřejmě) přibližně to, co v článku KDYŽ VYSYPETE GOLFISTOVI BAG. […]

Srp 29.2016 | 07:46 pm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.