2030147_hostice-slunce-seno-jahody-erotika-kelisova-zdenek-troska
napsala Štěpánka | 13. 9. 2016

Já vím, co se říká.

Že „TOHLE“, teda jako golf, hrají jenom celebrity, zbohatlíci a všiví politici. A je taky fakt, že párkrát u „TOHO“ viděni byli, takže nemá cenu to popírat. Ale chudák golf je v tom úplně nevinně, stejně jako před lety tolik oblíbený, nebohý tenis.

Každý, koho znám (mě nevyjímaje), je kontaminovaný Bleskem, Ženou a životem a taky Rytmusem života, případně Aha a Šípem. A tak mám pod pojmem „celebrita“ zafixovanou osobu nevalné pověsti, která se obscénně šklebí do objektivů a někdy je vidět na golfu. 

Čest výjimkám, kterých není zas tak málo.

No ale co…všichni jsme trochu zvědaví na „slavné“ a já dvakrát, protože „stará Kelišová“ je moje druhé jméno.

Takže teď se klidně přiznám.

Asi před měsícem jsem hrála golf v těsném závěsu za jednou velmi známou dámou a v mých očích skoro bohyní. Přistihla jsem se, že jako uhranutá vstupuji na každé odpaliště za ní a říkám si:

„Šmarjááá… ONA tady před chviličkou odpalovala…. božíííííí.“

Doslova se ze mně sypaly bobky a to na mě dopadly jen dva, tři paprsky z její aureoly slávy. Jen tak tak jsem se ovládla a neotírala se v leže zády o trávník, po kterém ta dáma chodila.

Když později seděla v klubovně u oběda, soustavně jsem na ní civěla, přičemž jsem se snažila dělat, jako že nic.

Následovaly tyhle moje myšlenky:

1. „My dvě bychom mohly klidně posedět u přátelského rozhovoru.“

2. „Protože já toho přece o ní tolik vím.“

3. „Znám ji už léta, strávila jsem s ní vlastně spoustu času.“

4. „Ale ona se mnou ne!“ Dochází mi.

5. Dále mi dochází, že si přišla na golf odpočinout od čumilů.

Jaké pocity asi tak mohla mít ona:

1. Mohla se cítit jako šelma, co se dostala z výběhu v ZOO, kde jí mají všichni k dispozici?

2. Doznívá v ní pocit tvora, který využil nečekaně nabitých momentů volnosti a ještě před chvílí si to pádil po trávě, ještě si užíval pocitu, že zdrhááá…….?

3. Znovu se ujistila, že čumilů (v danou chvíli mě) se nikdy a nikde nezbaví.

Přibližně v tu chvíli mi dochází, že na ní stále upírám buličí pohled a tak se snažím, aby můj obličej začal vykazovat známky příčetnosti.  V tu samou chvíli se šelma usměje, mrkne na mě a ladně se zvedá k odchodu.

Nevím jak, ale přinutím své mimické svaly k něčemu na způsob úsměvu a kývnutí na rozloučenou. Okamžitě se o mě pokouší mrtvice a něco uvnitř mně křičí:

„ONA na mě mrkla! Maminko Ty to vidíš! Ona se na mě usmála! Jsem šťastná!“

Jestli si teď myslíte, že jsem úplně nemožná, skoro na hlavu padlá, tak nezbývá, než se tomu podvolit, ale na svou obhajobu bych Slavný soude ještě ráda dodala, že již dříve zmiňované celebrity mě nechávají zcela chladnou a na mnohé nereaguji, ani kdyby to chtěly, protože netuším, že jsou za ně považovány. Tak co potom se mnou?

Tak zase příště 🙂

Komentáře

Štěpánka

pane Richarde, prosím mohl byste zkusit juknout i na ostatní články? jestli to bude stejné? já totiž vůbec nevím, co bych si s tím měla počít

Zář 18.2016 | 02:57 pm

Štěpánka

hmmmm, to je zvláštní…..je to napsané normálním fontem….dívala jsem se na článek z různých zařízení a pořád to je normálně čitelné. Jsem bezradná 🙁

Zář 18.2016 | 02:56 pm

Richard

Hmmm… tak teď nevím, jestli je to záměr, nebo jen ulítlost používání jakýchsi super fontů na webových stránkách, ale zobrazuje se mi to ve fontu „Wingdings“ či co. Prostě spousta obrázkových symbolů. Jen ř, š, ě, ž vidím.

Zář 18.2016 | 12:48 pm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.