napsala Štěpánka | 6. 9. 2016

1.  Váš víkendový program bude přibližně od dubna do listopadu (jsou i horší případy) podléhat tomu, na kterém hřišti jsou volné hrací časy a případně i slevy. Jestli pomýšlíte na jiný sport nebo snad nějaký kulturní prožitek, začněte si hledat jiného partnera…

2.  Vaše oblečení, ani jiné věci se do bytu golfisty nemají kam vejít, protože všechny úložné prostory už zabírá golfová výbava nebo její fragmenty.  Tam, kde byste možná hledali rodné listy, budou skoro určitě staré skórkarty. Tam, kde byste hledali sklenice na víno, budou nejspíš vítězné poháry z turnajů a zásuvky v prádelníku nebudou obsahovat složené prádlo, nýbrž ukrutné množství míčků, týček, rukavic a dalšího harampádí. Tam, kde v jiných domácnostech stává fíkus nebo palma, stojí bag s holemi. A nečekejte, že ho golfista bude ochoten strčit někam do komory.

3.  V noci golfista divoce mává pažemi, protože i ve snu hraje nějaký ten turnaj a je velké nebezpečí, že vy mu budete „stát v ráně.“ Vy tím pádem můžete někdy připomínat oběť domácího násilí, ale časem se to trochu zlepší.

4.  Chtěli jste se večer dívat na film, který jste viděli při vašem prvním rande? Smůla. Na golfovém kanále jde právě přenos z Rider Capu, z US OPEN nebo Masters. A tohle už se nezlepší.

5.  Pokud se stane zázrak a vy svého milovaného golfistu vytáhnete za hezkého počasí někam na výlet, připravte se na to, že při každém pohledu do otevřené, zvlněné krajiny prohlásí: „Sem by se krásně vešlo minimálně devět jamek.“

6.  Smiřte se s tím, že i do práce bude váš milý chtít vyrazit ve směšném svetru posetém barevnými kosočtverci a na procházku parkem se pokusí obout golfové boty se spiky.

Bude dobré si připomenout, že výše uvedené platí jak pro muže, tak pro ženy zmítané golfovým démonem.

A proto, přijde-li vám golfista do cesty a zdá-li se, že o vás jeví zájem, ujistěte se, že uvedené situace zvládnete s úsměvem a bez duševní újmy. Pak teprve si s tím holomkem něco začněte a co nejrychleji s ním jděte na golf, protože nejpozději na čtvrté jamce poznáte, co je to zač. (viz. článek „Jít na golf z lásky„)

Tak zase příště 🙂

 

Komentáře

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.